Kültür Taşları

K
Son yıllarda dekorasyonda sıkça kullanılmaya başlanan Kültür taşları ister iç mekan, ister dış mekan, ev ve ofislerde tercih ediliyor.
» 22 Haziran 2012 Cuma 19:37

 

Kültür taşları nedir? Kullanım alanları nerelerdir?
 
1998 yılında doğal taşların kopyalanması teknolojisi ve bilgi birikimiyle Atlantis Türkiye’de Stonewrap® markası ile Kültür Taşı üretimine başlamıştır.
 
Şık ve zerafetinin yanı sıra hafif, kullanıma hazır olması da tercih sebebidir. 17 farklı doku ve 79 renk seçenekleriyle iç ve dış mekanlarda, evlerde, işyerlerinde, şömine ve bacalar gibi pek çok alanda tercih edilmektedir.
 
Doğal taşlara oranla çok daha hafif olması, kolay uygulanabilmesi, renklerinin solmaması, yıllar sonra bile bakım gerektirmemesi ve yalıtım özelliğide ayrıca tercih sebeplerinden.
 
Kültür taşlarının seçiminde  rengi ve şekli tamamen sizin zevkinize göre olsa da uygulamadan sonra hayalinizdeki sonucu tam olarak veremeyebilir. İşte bu sebepten ötürü işe başlamadan önce birçok kutuyu açarak içinden kendi zevkinize göre rengini, gölgelendirmesini yada şeklini beğenmediklerinizi ayırmanızı tavsiye ederiz.
 
Bu taşları daha az görünen kuytu bölgelerde kullanabilirsiniz yada gerektiğinde hiç kullanmayabilirsiniz.
 

 

Etiketler :

Kültür Taşı Nedir

,

Kültür Taşları

,

Kültür Taşları Nasıl Seçilir

,

Kültür Taşları Nerelere Uygulanabilir

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler