Evlere iş veren firmalar

E
Evinizde oturup çocuklarınıza bakıyorsanız ve çok fazla vaktinizin olmadığını düşünüyorsanız, hanımlar bu işler tam size göre.. Evlere iş veren firmalar farklı
» 24 Ekim 2010 Pazar 14:13

Evinizde oturup çocuklarınıza bakıyorsanız ve çok fazla vaktinizin olmadığını düşünüyorsanız, hanımlar bu işler tam size göre.. Evlere iş veren firmalar farklı illerde birçok kadına istihdam sağlamaya devam ediyor.

Peki ya kadınlar evde hangi işlerde çalışabilir?

Bir kadın olarak mutfakta yarattığınız harikaları artık kazanca dönüştürebilirsiniz. Özellikle il bazında ön plana çıkan çeşitli pastahanelerle ve firmalara yemek sağlayan bazı firmalarla çalışabilirsiniz. Evinizde kete, börek, çörek ya da mantı hazırlayarak bu firmalara günlük olarak satabileceksiniz.Evlere iş veren firmalar istanbul gibi merkezlerde çok daha fazla hiç şüphe yok ki... Fakat diğer illerde de bu tür firmaların azlığı yadırganamaz, unutmayın eğer isterseniz evde çalışarak da para kazanabilirsiniz fakat bu sizin ne kadar istekli olduğunuzla ilgili bir durum aslında.

Kadınların evde yapabileceği bir başka iş ise, oldukça popüler mesleklerden birisi olan takı, aksesuar stilistliği.. Yani evinizde oturarak takı boncuk satan bir firmayla anlaşıp, günde yaptığınız birkaç takı ile para kazanabilirsiniz. Yani hem çocuğunuzla ilgilenebilir, hem eşinize zaman ayırabilir hem de günde bir saatinizi ayırarak para kazanabileceksiniz.

evlere iş veren firmalar konusu dışarıdan bakıldığında oldukça güzel görünüyor olsa da bu konuda da oldukça dikkatli davranmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Her firmayla çalışmamalı ve çalıştığınız firmanın güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz...

Etiketler :

Evlere Iş Veren Firmalar

,

Evlere Iş Veren Firmalar Ankara

,

Evlere Iş Veren Firmalar Istanbul

Okuyucu YorumlarıToplam 40 yorum eklendi
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...
 • EBRU
  EBRU diyor ki :
  merhaba ben ıst halkalı atakentte oturuyorum . 32 yasındayım evden yapılabılıcek ıs ımkanı arıyorum .yardımcı olursanız sevınırım.
  Cevap yaz 19 Mart 2013 Salı 17:37 tarihinde
 • nermin suna
  nermin suna diyor ki :
  evde eşimle yapabileceğimiz kalem işi arıyoruz.yardımcı olursanız seviniriz mail: nerminsuna1@hotmail.com
  Cevap yaz 28 Mayıs 2011 Cumartesi 21:26 tarihinde
 • metin
  metin diyor ki :
  Cevap yaz 13 Mayıs 2011 Cuma 22:49 tarihinde

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler