Erkekler âşık olduklarında neler yaparlar?

E
Erkekler hislerini gizlemekte çok usta oldukları için kadınlar onların tam olarak ne hissettiklerini anlayamazlar. Eğer sizde birlikte olduğunuz erkeğin size aşık olup olmadığını merak ediyorsanız, işte erkeklerin ağzından aşık olduklarını anlamanın yolları…..
» 09 Ekim 2013 Çarşamba 18:50

-Eğer birlikte olduğunuz erkek sizi kendi arkadaşlarından üstün tutuyorsa bilin ki âşıktır. Çok neşeli görünüyorsa, arkadaşlarına ve ailesine birden bire çok canlı geldiğinde âşıktır.

-Kendine daha iyi bakmaya ve uzun vadeli düşünmeye başlarsa, kadının beğendiği eşyaları alıyorsa ve kadınca bir dekordan gurur duyuyorsa bilin ki ateş bacayı sarmıştır.

-Kadının canı bir şey çektiğinde gece yarısı yataktan kalkıp, onu almaya gidiyorsa ve sevgilisini görmek için her fırsatı değerlendiriyorsa bir erkek âşık demektir. Erkekler aşık oluncaya kadar çeşitliliği severler. Bir kadına bağlandıklarında ise diğer kadınlar tehlike oluşturmaz. Gerçekten çok tutulduklarında asla baştan çıkmazlar.

-Bir erkek her zaman birlikte olduğu kadını düşünüyorsa, onu memnun ve mutlu etmenin yollarını arıyorsa çok fena âşık olmuş demektir.

-Çocuk sahibi olmayı ve ya evlenmeyi asla düşünmeyen bir erkek, aşkı iliklerine kadar hissettiğinde kadının sormasına gerek kalmadan hiç düşünmeden evlenme teklif edebilir. Ve sizden çocuk sahibi olmayı isteyebilir.

 

Etiketler :

erkekler aşık olduklarında neler yaparlar?

,

Erkekler ve aşk

,

erkeklerin aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler