Erkeklerin Kadınlarda Bayıldıkları Şeyler

E
Çoğu erkek kadının bazı alışkanlıklarından hoşlanmaz gibi görünür ama aslında bayılırlar. Erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler neler ? Bilmeyenler okumadan geçmeyin...
» 09 Haziran 2012 Cumartesi 10:07

Bakmayın siz aslında erkekler bizleri çok seviyor. Ne kadar belli etmeseler de kadınların bazı alışkanlıklarına aslında bayılıyorlar. Kadınlar çok ince düşünür ona göre hareket ederler. Yarı yolda kalmamak için bazı takdikleri vardır ve erkekler bunlardan hoşlanmaz. Yok yok aslında çok hoşlanırlar. Bakalım neymiş erkeklerin o sevmiyor gibi görünüp aslında bayıldıkları.

* Mesela en basit örneğe gelelim. Kadınların güzellik uğruna harcadıkları paralara hep kızar erkekler. Ama bir o kadar da bayılırlar bakımlı kadına. Bakımlı kadın görünce bakmaktan gözlerini alamazlar.

* Kadınların taşıdığı büyük çantalara karşı alerjileri vardır. Ama içinde bulunan gerekli, her zaman lazım olacak eşyaları bildikleri için aslında grur duyarlar. Hoşlarına gider aslında yanımızda her türlü eşyaları bulundurmamız.

* Sık sık arayan kadından haz etmezmiş gibi görünürler ama içten içe hoşlarına gider arayıp soran kadın. Kendini özel hisseerler ve beni merak eden bir kadın var diye sevinirler.

* İş hayatı yada özel hayatın da başarı olan kadını erkekler çok sever. Başarılı ve becerikli kadın erkeklerin her zaman gözdesidir.

* Erkekler kendileri için yemek yapılmasından çok hoşlanır. Onun için uğraşmanız ve özenle, titizlikle hazırladığınız bir yemek onu size daha çok çeker.

* Kadınların bir yere giderken uzun süre hazırlanmalarından şikayetçilerdir, ama siz syunurken sizi izlemeye bayılırlar. Bu uzun sürsede.

* Sizin hobilerinizden, ilgi alanlarınızdan hoşlanmasalar da, sizleri birşeyle uğraşır görmeleri onları çok etkiler. Çünkü erkekler boş kadınlardan hiç hoşlanmaz.

* Erkekler bayanlara çok süpriz yapmasalar da kendilerine yapılınca hoşlarına gider.

* Erkekler hastalanınca çekilmez olurlar ama hastalandıklarında dizinin dibinden ayrılmayan kadınları çok severler.

* Özel günleri her ne kadar akılların da tutamasalar da, kadınların es geçmediği özel günlere, kadınların hafızalarına bayılırlar.

Etiketler :

aşk ilişkileri

,

erkekler hakkında

,

erkeklerin bayıldıkları

,

erkeklerin kadınlarda sevdikleri

,

erkeklerin sevdiği kadınlar

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler