Kadınların Hoşlanma Belirtileri

K
Bir kadın bir erkekten hoşlandığı zaman ne gibi hareketlerde bulunur ? Kadının bir erkekten hoşlandığını gösteren belirtiler nelerdir ? Kadinlar.net ayrıcalığı ile sizlerle. Okumadan geçmeyin...
» 10 Ağustos 2012 Cuma 13:27

Kadınların en belirgin hoşlanma belirtileri nelerdir ? Kadinlar.net olarak sizler için araştırdık, sizler için yayımlıyoruz...

 

Vücut dili

İnsanlar konuşarak anlaşır doğru, fakat bazen kelimelerin bile yetmeyeceği, yada kelimelerin anlatamayacağı bir çok kelime vardır. Bazen bir dokunuş bazen ise bir bakış yada el teması kurulan bir çok cümleden bile daha anlamlı, daha açıklayıcı olabilir. Eğer bir kadın karşı cinsiyle konuşmak yerine göz temasını tercih ediyorsa bu karşı cinsten hoşlandığının bir belirtisidir.

Fiziksel temas

En belirgin hoşlanma belirtilerinden biri de fiziksel temastır. Yani şöyle ki; eğer bir kadın karşı cinsine bir şeyler a latırken sürekli el ile temaslarda bulunuyorsa, gözlerinin içine bakıyorsa, eline, omzuna yada koluna dokunarak kendini ifade ediyorsa bu o erkekten ciddi derecede etkilendiğini ve hoşlandığını gösterir. İlk başlarda sadece gülümsemek ile yetinen kadın artık cesaretlenmiştir ve fiziksel temasa başvurmuştur. Bu kadının ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Artık cesurdur ve karşı cinsine olan hoşlantısını belli etmeye başlar.

Erkeğin tesadüf sandığı karşılaşmalar

Erkek tesadüf sanar ama aslında sürekli olarak sık sık karşılaşmaları tesadüf değildir. Kadının takip edercesine karşı cinsini izlemesi, nerde yemek yiyorsa oraya gitmesi, aynı sinamadan bilet alması ve aynı dolmuşa binmek için işten apar topar koşarcasına çıkması aslında tesadüf değildir. Erkek için bu tatlı bir tesadüftür ama kadın kafasına koymuşsa istediğini alır. Bu da en belirgin hoşlanma belirtilerinden bir  tanesidir. 

Anlamlı ve uzun bakışlar

Hoşlanan bir kadının bakışları aslında erkeğin üzerinde asılı kalan bakışlardır. Bazen tesadüf eseri dalarcasına bakışlar bazen ise sadece erkeğin hal ve hareketlerini izlemek için bariz bakışlara çevrilir. Eğer bir kadın sürekli olarak karşı cinsine bakıyorsa yada istem dışı da olsa bakışlarını ondan alamıyor ise bu ondan son derece hoşlandığını gösterir.

Etiketler :

kadınların hoşlanma belirtileri

,

karşı cins

,

vücut dili

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler