Yeni Tanıştığınız Bir Erkeği Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Y
İlk defa buluşacağız. Onu nasıl etkilerim ? İşte cevabı...
» 17 Eylül 2009 Perşembe 11:28


Yeni Tanıştığınız Bir Erkeği Etkilemenin Yolları Nelerdir?


Erkekler tarafından ne kadar mükemmel olduğunuzu duymayı beklemeyin sadece birkaç ipucuyla onu kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Erkekler dışarıdan zor gibi gözükürler oysaki hiç de o kadar zor değildirler. Kolay ve etkileyici hareketlerle onları etkileyebilirsiniz.

Erkekler kendileri hakkında konuşulmaktan çok hoşlanırlar.Onun hayatıyla ilgili, kariyeriyle, hedefleriyle,tuttuğu takımla ilgili ona sorular sorun. Bu onunla gerçekten ilgilendiğinizi gösterir ve hoşlarına gider.

Onunla aranızda güçlü bir bağ kurmayı deneyin. Örneğin bir sırrınızı onunla paylaşın. 

Onun yanındayken olduğunuz gibi olun.Mesela başınızdan geçen komik ama utanç verici olayları ona anlatın. Kendinizle ilgili dalga geçin. Bu kendinizi ona karşı yapmacık değilde doğal olarak tanıttığınızın göstergesidir.

İlk buluşmada,ikinci buluşmanın sinyallerini verin. Çok ısrarcı olmamaya dikkat ederek ikinci kez buluşmak istediğinizi belli edin.

Erkekler fark ettirmeden kızları bazen sınava tabi tutarlar.
İşte erkeklerin bazı taktikleri...

  

Ona insanlar içinde ne kadar değer verdiğinizi ve doğal davranıp davranmadığınızı izlerler.

İlk öpüşme erkekler için çok önemlidir. Sizin rol yapıp yapmadığınıza bakarlar. Öpüşmeyi basit bir şekilde gören kızlardan ise hiç hoşlanmazlar.

Örneğin sizi sadece yürüyüşe davet edebilir. Bu teklifinden hoşlanıp hoşlanmamanız onun için bir işarettir. Eğer kabul ederseniz sadece onunla vakit geçirmek istediğinizi düşünerek mutlu olurlar.

Size evlilik öncesi cinselliğe soğuk baktığını söyleyip sizin tepkinizi ölçebilir. Onun için vereceğiniz tepki ilişkinize ne gözle baktığınızı gösterir

Sizin dışınızda başkasıyla da görüştüğünü söyleyerek sizin tepkinizi ölçebilir. Bu durumu kabul etmeyip onunla ciddi bir ilişki yaşamak istediğinizi söylerseniz bu sizin basit bir kız olmadığınızı gösterir.

 

Etiketler :

Erkekler

,

Etkileme

,

İlk buluşma

,

Kadınlar

,

Sınav

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler