Boşandıktan Sonra Da Bir Hayat Var

B
Boşandınız.. Bu herkesin başına gelebilecek bir durum. Peki ya şimdi ne yapacağım ? diye düşünmeyin. Unutmayın boşandıktan sonra da bir hayat var. Ve yaşamak zorundasınız...
» 30 Haziran 2012 Cumartesi 11:35

Boşandıkdan sonra hayatınız da ufak tefek şeyler değişecek tabi ki. Size çok şey değişecekmiş gibi gelebilir ama inanın ki hayatınız düzene tekrar girecek. Öncelikle yeni bir eve çıkacaksınız ve hayatınızı tekrar kuracaksınız. Yalnızlıktan korkmayın. Elbet yine sevebileceğiniz bir insan ile hayatınıza devam edeceksiniz.

Karamsarlığa kapılmayın. Kadinlar.net olarak size bazı öneriler hazırladık. Boşandıktan sonra yapmanız ve yapmamanız gereken birkaç öneri...

 

Pişman olmayın

Pişman olmayın ve karamsarlığa düşmeyin. Olmuşla ölmüşe çare yok değil mi ? Eskiyi düşünmek yerine, yeni kuracağınız hayatı düşünün. Yeni hayatınız hakkında planlar yapın. Geleceğe olumlu gözlerle bakın.

 

Boşandığınızı kabullenin

Boşandığınızı kabullenin. Önce beyninize sahip çıkın sonra da kalbinize. Artık o yok ve yalnızsınız. Tek başınıza yaşamaya alışmalısınız. Tabi çocuğunuz yok ise. Çocuğunuz varsa ona odaklanın. İkinizin bundan sonra ki hayatını düzene sokmaya çalışın. Giden gitti. Artık düşünmeyin. Biz ayrıldık kelimesini benimseyin.

 

Arkadaşlarınızdan destek alın

Arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. En büyük destekleri manevi destekleri olacaktır. İçinize kapanmayın. Arkadaşlarınızla herşeyinizi paylaşın. Derdiniz, sıkıntınız olabilir. Sonuçta yeni boşandınız ve bir bocalama dönemi olacaktır. Bu süre zarfında tek kalmayın. Arkadaşlarınız hep yanınızda olacaktır.

 

Her zaman istediğiniz o seyahate çıkın

Her zaman görmek istediğiniz yerlere gidin, görün ve eğlenin. Bunun bencillik olduğunu asla düşümeyin. Kendinize zaman ayırmanız gerekiyor ve bu da bir seyahatle gayet güzel olabilir. Yurtiçi yurdışı farketmez. Nereye istiyorsanız oraya gidin ve kafanızı boşaltıp dönün.

 

Hobi edinin

Kendinize zaman geçirebilecek aynı zamanda sizi eğlendirecek hobiler yaratın. Bir şey ile uğraşmak size hem iyi gelir hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

 

Alkolden uzak durun

Kesinlikle alkole bağımlı kalmayın. Her gece içip, ağır müzikler dinleyip efkarlanmayın. Unutmayın ki alkol bir çözüm değildir. Alkol almak yerine sahilde tek başınıza oturup çay içmek emin olun ki sizi daha çok rahatlatır.

Etiketler :

boşandıktan sonra

,

boşandıktan sonra hayat

,

Boşanma

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler