Erkekleri etkilemenin yolları

E
Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir ? Bir Erkeği kendine bağlamanın yolları aslında bi taktik olarak kullanılır bu yolu bulmak ve bulabilmek için
» 22 Eylül 2010 Çarşamba 13:12

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir ? Bir Erkeği kendine bağlamanın yolları aslında bi taktik olarak kullanılır bu yolu bulmak ve bulabilmek için yapılan araştırmalarda hep erkeklerin önce kızların daha sonra kızlarında erkeklerin peşinde koştuğu ortaya çıkmıştır:)
Eşini kendine bağlamanın yolları


Erkeği baştan çıkarmanın yolları
Erkeği kendine nasıl bağlamalısın bunun için gerçekten dürüst olmalısın.
Erkekler bir soğursa yada bişeyden bi sogukluk alırsa direkt kızdan uzaklaşır.

*Buluşmalarınızda ona ilk öpücüğü konduran siz olun her zaman etkilidir. Yanına gittiğinizde soğuk olmayın sıcak davranın relax takılın ona da bu relax tavırlarınız rahatlık katacak o da sizinle daha özel ve güzel ilgilenecektir.

*Kız arkadaşlarınızın fikirleri yerine kendi fikirleriniz ve doğrularınızla hareket edin. Özgüven çok önemlidir güvendiğiniz zaman kendinize erkek ilk olarak olgun düsünceleriniz yanında sizin kendinize verdiğiniz güvene de bakacaktır.

*Gerçekten kötümser karamsar yada peşimist olmayın erkek her zaman pozitif kadınla beraber olmak ister. Herşeyde naz yapan mızmızlanan bi kız tipinden çok olgun karşılayan pozitif dusunen birisi olun.

*Özellikle gösterişten uzak durun, tikky burjuva numaraları lise çağlarında kaldı artık. Makyaja bile abanmayın,dikkat edin doğal güzelliğinizle erkeği kendinize bağlayabilirsinz.Unutmayın her zmaan makyajlı olmayacaksınız.
O yüzden makyajsız hallerinizi sevmesi için onunla bol bol makyajssız görüşün.
*
Giyim tarzınıza dikkat edin taklitci olmayın şu şunu giymiş ben neden giymiyorum etmiyorum demeyin her zaman erkeğin yanında onu kaldırabilecek şekilde açık saçık yerine daha çok erkeğinize özel giyinin.

*Takıntılı olmayın takıntılarınız var ise erkeği kendınıze asla bağlayamazsınız:) Bunun açıkca örnekleri vardır. Bir erkek kesinlikle takıntılı kız istemez. O komplex kız icin aşılmamış bir sorundur. Erkek de bu soruna ortak olmaz çünkü kendi içinde ki sorununu cözememiş ve aşamamış birisine hep olgunlaşmamış gözüyle bakar.

*Ona baktığınızda bakışlarınızda anlam olsun anlamı bırakın o kendisi çıkarsın. Yapmacık bakmaktan bahsetmıyorum sakın buna dikkat edin göz bebeklerinin içine bakınız baktığunuızda eger gözlerininin icinin güldügünü gördüyseniz bu iş tamamdır!

*Unutmayacağınız şeykesinlikle bakımlı olmaktır. Erkeği bağlamanın yollarından biriside bakımlı olmaktır.
Biliyrosunuz cirkin kız yuoktur. Bakımsız kız vardır. Yanı bakımsız kadın olmaktansa bakımlı olmak en güzelidir.
Bakımlı kadınlar erkekler tarafından kadınsı gözükür. Ve tahrik edilme v.s konularında herzaman etkildir.

Etiketler :

Erkekleri Etkileme

,

Erkekleri Etkilemenin Yolları

,

Eşini Kendine Bağlamanın Yolları

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler