Rüyada Ağlamak

R
Rüyada ağlamak, şiddetli yüksek bir sesle,hıçkıra hıçkıra ağlamak ve üstünü başını yırtarak ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin gözleri açıkkende ağlamasına, usulca ve sakince ağlamak ise yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç, saadet ve huzura işaret eder.
» 30 Nisan 2012 Pazartesi 21:09

 

Rüyada ağlamak; sevineceğinizin işaretidir.
 
Rüyasında ağladığını gören kişi bir şeye veya olaya çok sevinir. Ağlamak ruhun saflığına, ışığına  işarettir.
 
Ağlamak bazı rüya tabircilerine göre sevinçle yorumlanır. Akıtılan gözyaşı yanaklarınızı yakıyorsa sevineceksiniz, üşütüyorsa üzüleceksiniz şeklinde yorumlanır.
 
 Rüyada bağırmayarak, sakince ağladıgını görmek ise , dert,tasa  ve gamdan kurtulmaktır. Bağırarak ağladıgını görmek, o yer halkı için musibet geleceğine şeklinde yorumlanir.
 
 Rüyasa ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek, muradina ermektir şeklind e yorumlanır. Ağladığını ve fakat gözlerinden yaş akmadığını görenin, beklediği şey, ümit ettiği, istediği şey  eline geçmez.
 
 Bazı rüya tabircilerine göreise; ağladığını ve gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdıgı fırsata pişman olduğuna ve günahlarından tövbeye delalet eder.
 
 Rüyada ağladığını görmek; tanıdığı bir insanin vefat ederek buna ağladığını, üzüldüğünü görmek, gördüğü gibi çıkmaya, ölüm yüzünden musibete, kedere ve halkın suçlamasına delildir. Halkın bir büyük için ağladıklarını ve elbiselerini yırttıklarını,parçaladıklarını  görmek, o kişinin kötülük yapacağına delalet eder.
 
 Rüyada öldüğünü ve cenazesinin arkasından halkın sessizce ağladıklarını görmek, devlet büyüğü tarafından herkesin sevineceklerine işarettir.
 
Yine bazı rüya yorumcuların göre; rüyada ağladığını gören, büyük bir sevince ve feraha ulaşır. Eğer ağlamak, bağırmak ve ağıt yakarak olursa, bir musibete işarettir. Gözleri yaş ile dolu olduğu halde akmadığını gören, helal mal ve para kazanır.
 
 Soğuk gözyaşı akıtmak, gam ve kederden kurtulmaya feraha ; sıcak gözyaşı akıtmak ise kedere delalet eder. Sağ gözünün yaşı akıp sol gözüne girdiğini gören, yakınlarına tez zamanda  kavusur.
 
Yine bazı rüya yorumcularına göre; ağladığını ve sonra kahkahalarla güldüğünü görenin eceli yaklaşmış şeklinde yorumlanır. Rüyada ağlamanın en iyisi bağırıp çağırmadan sakince  ağlamaktir.
 
Bir başka rivayete görede; rüyada yüksek sesle bağırarak veya elini yüzüne vurarak,feryat ederek ve  üstünü başını yırtarak ağlamak, rüya sahibinin gerçekte bu şekilde ağlamasına işaret eder.
 
 Eğer Allahu Teala korkusundan, günahını hatırlayıp pişman olmaktan ya da Kur an dinlemekten ötürü ağlanıyorsa, o zaman rüya sahibinin sevinmesine, mutluluğuna  üzüntü ve kederinin gitmesine işaret eder. Sessiz ağlamak, Allahu Tealadan korkmaya, Allahu Teala tarafından rahmetin inmesine , muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına delalet eder.
 
Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak, bağırarak ağlamak , rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, sessizce ve sakince ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet eder.

Etiketler :

Rüyada Ağladığını Görmek

,

Rüyada Ağlamak

,

Rüyada Ağlamak Görmek

,

Rüyada Bağırarak Ağlamak

,

Rüyada Gözünden Kan Aktığını Görmek

,

Rüyada Gözyaşı Dökmek

,

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

,

Rüyada Sessizce Ağlamak

,

Rüyada Üstünü Başını Yırtarak Ağladığını Görmek

,

Rüyada Üzülmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler