Rüyada Aldatılmak

R
Rüyada eşinizi, sevgilinizi veya sevdiğiniz bir insanı aldattığınızı, ihanet ettiğinizi görmek, allah yolunu attırmaya şeklinde yorumlanırken, sevdiğiniz,değer verdiğiniz,sizin için önemli biri tarafından aldatıldığınızı görmek ise Allah'ın yardımı ve bağışı ile muvaffakiyete erişeceğiniz şeklinde yorumlanabilir.
» 01 Mayıs 2012 Salı 14:24

 

Rüya yorumcuları aldatılmak konusunu çeşitli şekillerde yorumlamışlardır. Bir rivayete göre, birinin kendisinin aldattiğini,ihanet ettiğini gören kişi, tacirse zarar eder, memur veya işçi ise parası kesilir, bu kişi hasta ise hastalığı artış gösterir.
 
Eğer kişi rüyasında birini aldattığını görürse, iyiye işaret etmez. Çünkü hadis-i şerifte şöyle buyurulmuştur:  "Kim ki bizi aldatırsa bizden değildir" şeklinde 
buyurulmuştur. Bu rüyayı gören kişi çok dikkatli olmalı ve kimseye aldatmamalıdır.
 
Şayet rüyayı gören kişi erkek ise hanımının kendisini aldattığını eğer görürse ailenize karşı dışarıdan gelecek tehlikeye,muhataraya, fitneye,fesatlığa bu tehlike ve fesatlığın aile içerisinde çıkacak huzursuzluk ve hoşnutsuzluğuna işaret eder. Aile hayatınızda daha dikkatli ve daha öncelikli olmalısınız.
 
Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada eşiniz,sevgiliniz,nişanlısınız sizi aldatıyorsa eşinize,sevgilinize ve nişanlınıza  karşı daha anlayışlı olmanız gerektiği anlamına gelir.
 
Bu aldatılma rüyalarının geneline bakılırsa genellikle evlilik tarihi yaklaşan kişiler bu tip rüyaları sıkça görürler. Rüyasında sevgilisi tarafından aldattığını görmek terk edilme korkusundan kaynaklanır. 
 
Eğer rüyanızda eşiniz tarafından aldatılıyorsanız aile yaşantınızla ilgili biraz daha dikkatli ve anlayışlı olmalısınız. Ailenize dışarıdan gelecek tehlike ve kötülükler aile içinde yaşanacak huzursuzklara neden olabilir.
 
Rüyanızad eşinizin sizi aldattığını görüyorsanız eşinize karşı daha anlayışlı ve daha duyarlı olmalısınız.
 
Bazı rüya yorumcuları ise aldatımayı şöyle yorumlarlar. Eğer kişi ticaretle uğraşıyorsa rüyasında başka birini aldattığını görmüş ise hastalık ya da ekonomik ve iktisadi kayıp elde edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada aldatıldığını görmek genel anlamda iyi şekilde yorumlanmaz.

Okuyucu YorumlarıToplam 1 yorum eklendi
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...
  • misafir
    misafir diyor ki :
    ya bazende yorumlarda olur olmaz sallıyolar doğrusu her siteye de güvenmiyorum
    Cevap yaz 11 Mayıs 2013 Cumartesi 08:29 tarihinde

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler