Rüyada Asma Yaprağı Görmek

R
Rüyada asma yaprağı görmek farklı birkaç şekilde yorumlanır. En bilineni rüyada görülen asma yaprağının taze ve canlı ise bir kişiyle evleneceğinin
» 31 Ocak 2011 Pazartesi 17:23

Rüyada asma yaprağı görmek farklı birkaç şekilde yorumlanır. En bilineni rüyada görülen asma yaprağının taze ve canlı ise bir kişiyle evleneceğinin ve sevdiği kişi ile ilgili muratlarının gerçek olacağıdır.

Eğer yaprak kuru ve solmuş ise kişinin işlerinin bozulacağı ve darlığa düşeceği şeklinde yorumlanır.
Rüyada asma yaprağı gören kişi kadın ise sohbeti hoş ve varlıklı bir adam ile tanışacağına, mevsiminde üzüm bağı ve asmalar görmek mutluluğa, mevsimi değil ise öyle olmadığı halde kendisini varlıklı gösteren bir kimsenin olduğuna işarettir. Üzüm bağı ve ya asma çardağı bazen zengin bir kadına da yorumlanır.Başında asma bittiğini görmek çıban ve ya yaralara, mevsiminde asmayı budamak şeref ve yüceliğe, yapraklı asmalar görmek iyilik ve huzura işarettir. Sararmış yapraklar hayal kırıklığı yaşanacağına yorumlanır.

Asmanın yaprak vermesi hayallerin gerçek olacağını gösterir. Aslında rüyada yaprak görmek, kişinin hayırlı bir işle uğraşıp bol para kazanacağına işarettir. Ve rüyada yeşil yaprak görmek sağlığa, sıhhate, bedensel olarak güçlenip, iyileşmeye yorumlanır.

Etiketler :

Rüyada Asma Yaprağı Görmek Nedir

,

Rüyada Asma Yaprağı Görmek Neye Işarettir

,

Rüyada Asma Yaprağı Görmek Neye Yorulur

Okuyucu YorumlarıToplam 1 yorum eklendi
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...
  • çisem
    çisem diyor ki :
    halam beni çok zorladı bunu bulayım diye
    Cevap yaz 09 Şubat 2011 Çarşamba 14:46 tarihinde

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler