Rüyada Bebek Sevmek

R
Rüyada yeni doğmuş çocuk bebek görmek; üzüntü ve kedere, cahil halkı nazik tutmaya, yerde bulunan bir kız çocuğunu bulunduğu yerden kaldırıp kucağına almak her türlü hayra yakında kavuşmaya yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması şeklinde yorumlanır.
» 28 Nisan 2012 Cumartesi 22:31

 

Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı ve üzüntü  veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi ve güzel  günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek görmek, eğlenceli ve hoş bir yere davet edileceğine, oyuncak bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.
 
Rüyada bebek görmek haberdir. Eğer bebek güzelseve temiz yüzlüyse  iyi bir haberdir. Çirkin, sıska, bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek görmek ise kısa zaman sonra para geleceğine işarettir.
 
 Ağlayan,mızmız,durmayan bebek görmek; sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılıve zor bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyive huzurlu  günlerin geleceğine işarettir.
 
Sürekli ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu,gülen,sevimli bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakınınızdaki  çevreden gelecek kötülüğe işarettir.
 
Rüyada bebek görmek, duyulacak iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç ve mutluluk  verir.
 
Rüyada bebek görmek kısmet açıklığına, şansa işarettir. Rüyasında kişi bir bebeği sevip okşadığını,bağrına bastığını  görmek, ummadığı bir yerden bir haber alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraş verdiğini; bir bebeği bir caddede  veya cami avlusunda terk edilmiş olarak bulduğunu görmek, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girip iyi kazançlar elde edeceğine işarettir.
 
Bir başka rivayete göre de: rüyada erkek çocuk görmek müjdeye,sevince,huzura işaret eder.
 
Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, namusa,haysiyete, zorluktan sonra kolaylığa işaret eder. Kız çocuğunu görmek, mutlu  bir işle karşılaşılacağına işaret eder.

Etiketler :

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

,

Rüyada Bebek Görmek

,

Rüyada Bebek Sevmek

,

Rüyada Beşik Sallamak

,

Rüyada Erkek Bebek Görmek

,

Rüyada Erkek Bebek Sevmek

,

Rüyada Kız Bebek Görmek

,

Rüyada Kız Bebek Sevmek

,

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler