Rüyada Bit Görmek

R
Rüyada bit görmek mal ve para olarak yorumlanır. Sayısız bit, çok büyük servettir.Fakat çok bitin dolaştığını gördüyseniz bunun tam zıttıdır.Hayırlı değildir.
» 28 Mayıs 2012 Pazartesi 22:05

 

 

Rüyada bit görmek mal ve ev halk ile yorumlanır. Üzerinde bitlerin gezindiğini görenin eline çok mal geçer veya ev halkı çoğalır. Üzerine bit düştüğünü görmek, birçok kimselerin ondan fayda göreceğine delalet eder. Üzerinden bitlerin yere döküldüğünü görenin kazancı artar. Sayısız bit dolaştığını görmek, hayırlı değildir. Bir başka rivayete göre de : Rüyada bit görmek, mala işaret eder. Rüyada yeni elbisesinde  bit olduğunu görmek, rüya sahibi için artması ümit edilen mala işaret eder. Eğer bit, eski elbisede olursa, rüya sahibinin fazla borçlanacağından korkulur.

Yerde görülen bitler zayıf ve aciz insanlara, onların insanı ısırması bu çeşit insanların kötülemesine, Büyük bir bitin vücuttan çıkıp gitmesi vefata, çok bit kedere, buğday biti bazen azabı gerektiren amele yahut dünyada görülecek bir cezaya delalet eder. Biti canlı olarak yere atmak sünnete aykırı bir iş işlemeye, öldürmek kederin gitmesine, bitleri üzerinden tek tek toplamak abartılı yalana, biti yemek birinin gıybetini yapmaya yahut düşmanı kahretmeye, insanı fevkalade rahatsız eden bitler tasa, hapis yahut üzüntüye, bit yumurtası yahut yavrusu fesatçı topluluğa, namusuz ve aşağılık insanlara işarettir.

Rüyada bit görmek; bir hastalıktan sonra sağlığa kavuşmaya, bit öldürmek; yakınlarından birini üzmeye, bitlendiğini görmek; dostlar edinmeye ve zengin olmaya, bitleri üzerinizden atmak; malınızı har vurup harman savuracağınıza işarettir.

Çok bit öldürmek, üzüntü, keder ve sıkıntılı bulunan kimsenin düştüğü kurtulmasına işaret eder.

Etiketler :

Rüyada Bit Görmek

,

Rüyada Bit Öldürmek

,

Rüyada Büyük Bit Görmek

,

Rüyada Eski Elbisede Bit Görmek

,

Rüyada Üzerine Bit Düştüğünü Görmek

,

Rüyada Yeni Elbisede Bit Görmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler