Rüyada Erik Görmek

R
Mevsiminde görülen erik bir kayıp kişinin bulunmasına veya rızka yorumlanırken, hasta kişinin erik yemesi şifa bulmasına, mevsiminin dışında görülen erik üzüntü, sıkıntı, dert ve hastalığa delalet eder.
» 14 Mayıs 2012 Pazartesi 23:37

 

Rüyada erik görmek, hiç ummadığı bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgun erik görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır. Erik toplamak emellerinize, amaçlarınıza ulaşamayacağınızı bildirir.

Olgun erikler mutluluğun, huzurun işaretidir. Rüyada erik topladığınızı gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Ağaçta salkım salkım görülen erik, zenginliği haber verir. Eriğin rengine ve güzelliğine göre yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada ve mevsiminde erik görmek rengi ne  olursa olsun, eğer tatlı ise eline mal geçeceğine işarettir. Rüyada erik yediğini gören eğer hasta ise iyileşir, işi bozulmuş ise düzelir. 

Bir başka rivayete görede erik  vaktinde görülmesi rızıktır. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalık veya üzüntü ve kederdir. Hasta kişi , rüyasında erik yediğini görürse hastalığı iyileşir.

Olgun erik görmek mutluluğun işaretidir. Erik topladığınızı görürseniz, düşlerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

 

Etiketler :

rüyada erik ağacı görmek

,

rüyada erik görmek

,

rüyada erik toplamak

,

rüyada erik yemek

,

rüyada kırmızı erik görmek

,

rüyada yeşil erik görmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler