Rüyada Kavga Etmek

R
Rüyada kavga etmek iftiraya uğramaya, düşünce ayrılıklarına ve münakaşa yapmaya, elinde kılıç, taş, sopa,silah gibi şeyler bulunduğu halde kavga etmek ilgi uyandıracak bir iş yapmaya, bir kimseyle ağız alaşı yaptığını görmek teessür ve kedere, biriyle kafa kafaya yumruklaşmak soy ve sopla iftahar etmeye veya biriyle tartışmaya delalet eder.
» 13 Mayıs 2012 Pazar 14:26

 

Rüyada kavga etmek, kuvvetle tabir olunur. Rüyada birisi ile silahla kavga ettiğini görmek, bir kadınla evlenmek için ona güzel ve çekici görünmeye çalıştığına, zırhlı olarak kılıçla kavga ettiğini görmek, rakiplerine galip gelmek için bazı çarelere başvurduğuna; bir savaş alanında düşmanı ile kılıçla savaştığını görmek, o kimsenin Cenabi Hakk tarafından büyük bir onura erişeceğine delalet eder. 
 
Bazı rüya yorumcularına göre bir kimsenin rüyasında elinde tarihi ve büyük adamlarından birisine ait bir kılıç taşıdığını görmesi, büyük bir şöhrete sahip olacağına işarettir. 
 
Bir başka rivayete görede rüyada kavga etmek bir kimse rüyada halkın birbiriyle kavga ettiğini görürse, gıda derdi baş gösterir. Halkın, hükümet başkanıyla harbettiğini görürse, fiyatların düşmesine işarettir. 
 
Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa veya ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya işarettir. Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işarettir. 
 
Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını gören kimse, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir. Bir kimse rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görürse, o kimsenin Allah yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.
 

Etiketler :

rüyada ağız kavgası etmek

,

rüyada bağırmak

,

rüyada birini dövmek

,

rüyada dayak yemek

,

rüyada dövüşmek

,

rüyada kavga ayırmak

,

rüyada kavga etmek

,

rüyada kılıçla dövüşmek

,

rüyada tartışmak

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler