Rüyada Kolye Görmek

R
Rüyada kolye görmek huzuru ve saadeti ifade eder. Çevrenizdeki kişiler tarafından saygı duyulan, hürmet gören, sevilen ve değer gören bir insan olduğunuzu işaret eder. Rüyanızda birisine kolye hediye etmek, aşkı ifade eder.
» 10 Mayıs 2012 Perşembe 14:00

 

Rüyada kolye görmek güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak şeklinde yorumlanır.
 
Bazı rüya tabircilerine göre kolye görmek, kız çocuğu ile yorumlanır. Bir kadının rüyasında boynuna değerli bir kolye taktığını görmesi, bir kız çocuğuna sahip olacağına işarettir. 
 
Şayet  taktığı kolye altından ve üzerindeki taşlar elmas veya pırlanta ise doğacak çocuk erkek olur. Bu rüya erkekler tarafından görülürse hayırlı bir rüya değildir. Rüyada eşinize bir kolye hediye ettiğinizi görmek, onun size olan bağlılığını ve sadakatinin derecesinin yüksek olduğunu gösterir. 
 
Sizin rüyanızda bir kolye taktığınızı görmeniz, yaptığınız işlerin arkadaşlarınız ve dostlarınız tarafından takdir edildiğine işarettir. Bir baska rivayete görede bir kadının rüyada gördüğü kolye, onun süs eşyası meydana gelecek kız çocuklarıdır. 
 
Eğer kadının gördüğü gerdanlık mücevher ise o kadın kadri yüce bir adamla evlenerek erkek çocuklar doğurur ve istediğine kavuşur. Kolye boncuktan olursa, o kadının evleneceği adam kötü bir insandır. Erkek kimselerin rüyada gerdanlık görmesi boğmaca hastalığına işarettir.
 

Etiketler :

rüyada elmas kolye görmek

,

rüyada gerdanlık görmek

,

rüyada gümüş kolye görmek

,

rüyada inci kolye görmek

,

rüyada kolye görmek

,

rüyada kolye hediye etmek

,

rüyada kolye kaybetmek

,

rüyada kolye takmak

,

rüyada kolye ucu görmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler