Rüyada Saç Görmek

R
Rüyada Saç Görmek , rüyada saçlarımı gordum Rüyada güzel saçlarınızın olduğunu görmek, hastalığa, Saç dökülmesini görmek ise sağlık sorunları ve mevkisinde
» 06 Eylül 2010 Pazartesi 11:00

Rüyada Saç Görmek , rüyada saçlarımı gordum Rüyada güzel saçlarınızın olduğunu görmek, hastalığa, Saç dökülmesini görmek ise sağlık sorunları ve mevkisinde düşmesine işarettir.


Rüyada saçların kesilmesi, iftiraya uğramaya, rüyada saç yolmak, iş hayatında itibarınızın artacağına, bir kadının kendi saçlarını kestiğini görmesi, evli ise kocasının öleceğine yada boşanacağına, saçlarını uzamış görmek; çocuk sahibi olmaya, saçların döküldüğünü görmek; üzüntü ve sıkıntıya düşmeye, saçının ağardığını görmek; erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve ızdıraplı bir hastalığa, saç ve sakalın tamamen ağardığını görmek; fakirliğe düşmeye işarettir.

Rüyasında saçlarının gür, temiz ve taranmış olduğunu gören kadın veya erkek sevinir, neşelenir. Saçlarını kestiren kadın özel hayatıyla ilgili değişiklik yapar. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatıyla ilgili bir durumdan dolayı sıkılır.

Rüyada saçlarının uzadığını görmek, mal ve uzun ömre delâlet
eder.

rüyada Saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işarettir.

Bir kadının rüyada saçını siyah görmesi, efendisinin doğru, sağlam ve temiz olacağına işarettir.

Rüyada Saçının döküldüğünü görmek, mal ve eşya kaybı ile tabir olunur.

Etiketler :

Rüyada Saç Boyamak

,

Rüyada Saç Dökülmesi

,

Rüyada Saç Görmek

,

Rüyada Saç Kestirmek

,

Rüyada Saç Taramak

,

Rüyada Sarı Saç Görmek

,

Rüyada Siyah Saç Görmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler