Rüyada Tuvalet Görmek

R
Rüyada tuvalet görmek, kişinin kendi ailesinden kaynaklanan meselelere, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle yalnız kalmaya, malın yığıldığı ardiyeye, dükkana şeklinde yorumlanabilir.
» 02 Mayıs 2012 Çarşamba 13:33

 

Rüyada tuvalet kimsesizlik evine, temizliğe, düşünme ve rahatlığa, temiz pak hela görmek zevcesinin iyi durumlarına, hoşgörülüğüne onun uyumluluğuna ve itaatli oluşuna; pis ve mikroplu hela, zevcesinin kendisinden tiksinmesine yorumlanır. 
 
Lağımın (tuvalet kuyusunun) taşma kuşkusu olmadan dolması eşinin hamile olmasına, tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder. 
 
Bazı rüya yorumcularına göre hijyenik tuvalet maddi durumun iyi olmadığını gösterir. Fakat kirli bir tuvalet büyük para, servet, mal mülktür.
 
Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile üyelerinin tasa ve ızdıraplarının, çalışıp gayret göstermesine ve onların geçimlerini sağlayacak gelirlerine şeklinde yorumlanır. Bazen rüyada tuvalet görmek, eşiyle yalnız başbaşa kalmaya veya para biriktirdiği ardiye yada içinde malı bulunan dükkana işarettir. 
 
Tuvalet, rahat, düşünce, nezafet ve yalnızlık evidir. Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin eşinin hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına işarettir. Bazen bu rüya malın, birikimin fazlalağına veya onun taşkınlığını yok etmek için görülen ihtiyaca birebir mal sarfetmesine işarettir. 
 
Şayet  tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri kirletmesine ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırli bir şeyin ortaya çıkmasına, bazen de bu rüya amacının mümkün olmamasına işarettir. 
 
Bazı rüya tabircilerine göre  tuvalet görmek, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet ferah, temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimli bir kişidir. Tuvaletin temizliği, hijyenik ve güzel kokulu olması hanımının iyi halli biri olduğuna, genişliği ise, itaatkar olması şeklinde yorumlanır. 
 
Tuvaletin kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak methedilmesi, anlatılmasıdır. Tuvalet, dar ve kirli ise rüya sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret ve tiksinmesine  işarettir. Eğer tuvalet pis ve iğrenç  kokuyorsa, hanımının yaramaz,çapkın sözlü ve gönül kırıcı olmasına ve öylece üne ulaşmasına işarettir. 
 
Tuvalet çukurunun kanla dolduğunu ve taştığını görürse, o kimsenin hanımının hazırlıklı oluşuna ve savurganlık korkusundan dolayı kocasını çokça para harcamasına engel olur. 
 
Eğer kişi  rüyada elinde bir ağaç dalı bulunduğunu ve onunla tuvaletın çukurunu karıştırdığını görürse, o kimsenin evinde bosşanmış bir kadın bulunmasına işarettir. Rüyada tuvalet içine bırakıldığını gören kimse hakkında, oyun oynanır. Tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapısının kapatıldığını gören kimse, ölür.

Etiketler :

rüyada kirli tuvalet görmek

,

rüyada lağım görmek

,

rüyada pis tuvalet görmek

,

rüyada temiz tuvalet görmek

,

rüyada tuvalet çukuru görmek

,

Rüyada Tuvalet Görmek

,

rüyada tuvalet taşması

,

rüyada tuvalet temizlemek

,

rüyada tuvalet yaptığını görmek

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler