2011 Sezeryan Doğum Fiyatları

2
Annelerimizin anlattığı o günlerce süren ağrılı, sancılı ve sıkıntılı doğumların yerini günümüzde ortalama yarım saat ve ya kırkbeş dakika süren sezeryan
» 25 Ocak 2011 Salı 17:01

Annelerimizin anlattığı o günlerce süren ağrılı, sancılı ve sıkıntılı doğumların yerini günümüzde ortalama yarım saat ve ya kırkbeş dakika süren sezeryan doğumlar aldı. Doktorlar artık sancılarınızın başlayacağı tarihi değil, tatile çıkar gibi elinizde valizinizle hastaneye gelip, bir sonraki gün kucağınızda bebeğinizle eve gideceğiniz tarihi size söylüyor. Hatta o tarihi de sizin ve kendisinin uygunluk durumuna veriyor.

Sezeryan ile doğumun bir çok avantajı ve dezavantajı mevcut tabiki. Öncelikle sezeryan doğum, normal doğumdan daha geç bir iyileşmeye sebep oluyor. Ama doğum öncesi, doğum sırasında hiç bir ağrı çekmemiş oluyorsunuz.Tabi ki bu işin bir maliyeti var. Normal doğum ile aralarında 200 TL. civarında fark olan sezeryan doğumlar, hastaneler arasında rakamsal olarak oldukça değişkenlik gösteriyor. Genel olarak 500 TL.'den başlayarak 10.000 TL'ye kadar çıkan rakamlar mevcut.

Hastanelerde anestezi, yoğun bakım, yenidoğan bölümleri gibi bir çok bölümü kapsayan sezeryanlar için ek hizmetler mevcut. Fiyatların değişkenliği, ilave hizmetler ve hastane kapasiteleri ile alakalı. Tercih sizin.

Etiketler :

Doğum Için Sezeryan Fiyatları

,

Seryan ile Doğum Maliyeti

,

Sezeryan Doğumlarının Fiyatları

Okuyucu YorumlarıHenüz yorum yapılmamış.
Bu habere yorum ekleyin
Misafir
Lütfen bekleyiniz...

Benzer haberler

Çok Okunan Haberler